Reset ponownie do nabycia

KOMU RESET, KOMU? W czerwcu, z okazji festiwalu Pixel Heaven 2019 ukazało się specjalne wydanie kultowego już magazynu RESET.

Ten „cyberniekulturalny” (bo tak był zwany) magazyn pojawił się na rynku w maju 1997 roku. Ostatni numer (51.) ukazał się w lipcu 2001. W równej mierze poświęcony był komputerom, grom wideo i tematom okołogrowym, jak i kulturze. Dużą popularnością cieszyły się działy z muzyką, filmem, książkami, felietonami (często naukowymi), sportem, umieszczane w piśmie na stronach opatrzonych tytułem „Odloty”. Co miesiąc ukazywał się odcinek komiksu, początkowo autorstwa Łukasza Mieszkowskiego, a następnie duetu Robert Adler – Tobiasz Piątkowski. Samo pismo cechowało się niestandardowym, swobodnym podejściem do opisywanych tematów, często porównywanym do stylu magazynu „Top Secret”.

Specjalnie z okazji Festiwalu Pixel Heaven 2019 raz jeszcze postanowiła spotkać się po latach redakcja magazynu. Efektem tego jest specjalny, jednorazowy i niepowtarzalny numer czasopisma, który możecie teraz nabyć w sklepie Pixela http://shop.pixel-magazine.com/?i=info&n=83&fbclid=IwAR1bzQRXEImWuDBUHJ8IyBvtxexU0W_24C4yRGXGtmfCjeFjFoqFMsy5qGo